Partneři


Snažíme se podpořit projekty, které mají smysl. V kontextu nadnárodních korporací nejsme velká společnost, ale chceme, aby i tak byl za námi vidět velký kus dobře odvedené práce tam, kde ocení náš přístup a naši profesionalitu. 


Jsme partnery nadačního fondu IBD - Comfort, který se zaměřuje na podporu aktivit zaměřených na výchovu a vzdělávání lékařů a zdravotních sester v diagnostice a léčbě zánětlivých a nádorových onemocnění trávícího traktu, podpory klinického výzkumu, epidemiologických šetření a stanovení nových léčebných postupů u idiopatických střevních zánětů, podpory vzdělávacích aktivit zaměřených na pacienty trpící střevními záněty se zřetelem na výživu, zdravý životní styl a zvýšení informovanosti o průběhu choroby a výsledcích podávané léčby:


Zajišťujeme podporu Vědafestu, největší venkovní populárně naučné akce v ČR, společným projektem vysokých škol, akademických pracovišť a volnočasových institucí.

V jeden den na jednom místě Vědafest ukáže to nejzajímavější ze světa přírodních, technických a společenských věd i praktické využití vědy v každodenním životě. Jsme hrdým partnerem tohoto projektu:


Sousedská setkání


Již podruhé pořádáme Vánoční sousedské setkání v Praze na Letné. Přes všechny strasti současné doby si myslíme, že dobré vztahy mezi sousedy je důležitý životní benefit a jako takový je ho třeba i v této těžké době podpořit. A kde jinde se setkat, než u skvělého piva a jídla v místě, kde bydlíme!

A když skvělé pivo, tak rovnou od nejlepšího létajícího pivovaru za rok 2022, pivovaru Hangár! A kam tedy jinam, než do Hangár Pubu v Jirečkově 15 na Praze 7!